JAK MOGĘ ZAMÓWIĆ PROGRAM DIETETYCZNY?

W celu zamówienia programu dietetycznego, należy wypełnij krótki formularz, oddzwonimy i wspólnie ustalimy szczegóły dotyczące diety i zamówienia.

 

KIEDY MOGĘ OTRZYMAĆ PIERWSZY ZESTAW POSIŁKÓW?

Po zaksięgowaniu i przesłaniu potwierdzenia do godz 13:00 w dzień poprzedzający planowany pierwszy dzień dostawy

ILE POSIŁKÓW DZIENNIE OTRZYMAM W RAMACH ZAMÓWIONEGO ZESTAWU?

Każdy zestaw diety zrównoważonej i wegetariańskiej składa z pięciu pełnowartościowych posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji. Lunch Box obejmuje trzy posiłki: II śniadanie, obiad i podwieczorek.

CZY DOSTARCZYCIE MI ZESTAW, JEŻELI MIESZKAM POZA WARSZAWĄ?

Tak. Szczegóły dostawy i dodatkowe opłaty zostaną ustalone podczas rozmowy z konsultantem.

W JAKICH GODZINACH REALIZOWANE SĄ DOSTAWY?

Dostawy realizowane są w godzinach porannych (4:00-10:00). Wraz z konsultantem ustalane są ramy czasowe, w których dostarczymy wybrany zestaw dietetyczny bezpośrednio do Twojego domu lub biura.

CZY MOGĘ ZMIENIĆ MIEJSCE I GODZINĘ DOSTAW?

Jak najbardziej. Wystarczy poinformować nas o tym mailowo do godz. 13:00 w dniu poprzedzającym dostawę.

CZY MOGĘ ZAWIESIĆ DOSTAWĘ DIETY?

Tak. Aby zawiesić dostawę na dany dzień, należy poinformować nas o tym mailowo dwa dni robocze wcześniej do godz. 13:00. Program automatycznie wydłuży się o ilość zawieszonych dni, zatem nic nie tracisz.

CO PIĆ W TRAKCIE STOSOWANIA DIETY I W JAKIEJ ILOŚCI?

Należy pić minimum 2 litry zdrowych płynów dziennie. Ta dawka skutecznie nawodni Twój organizm i usprawni metabolizm. Do zdrowych płynów zaliczamy wodę mineralną i herbaty (ziołowe, zieloną, czerwoną). Stanowczo odradzamy picia słodkich i gazowanych napojów, a także alkoholu, który spowalnia metabolizm i może znacząco osłabić efekt stosowanej przez Ciebie diety.

CZY MUSZĘ ZJEŚĆ WSZYSTKIE 5 POSIŁKÓW, MIMO ŻE NIE CZUJĘ GŁODU?

Tak, należy zjeść cały dostarczony zestaw, pilnując równych przerw między posiłkami (2,5-3 godziny). Nawet jeżeli nie odczuwamy głodu, nasz organizm potrzebuje regularnych zastrzyków energii. Rezygnacja z któregokolwiek posiłku lub nieprawidłowa kolejność ich spożywania mogą przynieść niepożądane efekty.

CZY MOGĘ PODJADAĆ MIĘDZY POSIŁKAMI?

Jeżeli odczuwasz głód w trakcie stosowania diety Akuku!, skontaktuj się z nami mailowo. Oddzwonimy i wspólnie rozwiążemy zaistniały problem.