ZRZUCAMY ZBĘDNE KILOGRAMY

Jeżeli marzysz o zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów, z całą pewnością możemy Ci pomóc w osiągnięciu wyznaczonego celu. Prawidłowa masa ciała ma korzystny wpływ na wiele aspektów naszego codziennego życia w tym na
kontakty towarzyskie, rodzinę, pracę, zdrowie, dobre samopoczucie i samoocenę! Zgubienie nadmiernych kilogramów pozwoli Ci na nowo czerpać radość z uprawniania sportu. Spowoduje, że poczujesz się pewniej, wychodząc w lecie na plażę lub podczas spotkań towarzyskich, bez obaw o to, jak inni ocenią Twój wygląd. Gdy zaczniesz chudnąć, odkryjesz wszystkie powyższe korzyści i wiele innych!

POCZUJ ENERGIĘ

Jedząc odpowiedniego rodzaju żywność, będziesz na co dzień tryskać energią i cieszyć się dobrym samopoczuciem! Nie tylko ze względu na utratę nadmiaru masy ciała, ale również nie marnując energii na trawienie żywności kiepskiej jakości, które Twój organizm zamienia w tłuszcz. Akuku! zadba o to, aby w Twoich posiłkach dominowały węglowodany złożone. Uwalniają one powoli glukozę do krwi dzięki czemu energia utrzymuje się na równym wysokim poziomie znacznie dłużej. Z pewnością dostrzeżesz różnicę, jeżeli do tej pory spożywałeś np. słodkie przekąski, które są szybko rozkładane i powodują nagły wzrost poziomu glukozy we krwi. Są jak rakieta – szybko startują i równie szybko wypalają się, więc skok energetyczny trwa krótko.

BLASK W OCZACH I PROMIENNA CERA

Poprzez utrzymanie równowagi pomiędzy białkami a owocami i warzywami oraz dobór produktów, które zapewniają odpowiednie ilości witamin, minerałów i składników odżywczych, diety Akuku! wpłyną na poprawę wyglądu Twojej skóry, włosów i paznokci! Dzięki nim będziesz cieszyć się jędrniejszą, bardziej nawilżoną i odżywioną skórą. Niezwykle cenne dla naszego wyglądu przeciwutleniacze, zawarte w posiłkach, opóźnią procesy starzenia i dodadzą naszej skórze blasku. Dobrze skomponowane menu może naprawdę sprawić cuda!

POKOCHAJ SWOJE SERCE

Jedząc zróżnicowane i zbilansowane odżywczo posiłki Akuku!, o niskiej zawartości kalorii i tłuszczów nasyconych, nie tylko zmniejszysz w ten sposób poziom tkanki tłuszczowej, która stanowi dodatkowe obciążenie dla serca, ale również dostarczysz organizmowi wszystkich składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania całego układu krążenia.
Co najmniej dwa razy w tygodniu serwujemy wyśmienite dania z ryb i owoców morza, które są źródłem niezbędnych wielonienasyconcyh kwasów tłuszczowych omega-3. Odpowiednią ilość zdrowych tłuszczów zapewniamy również wykorzystując do przygotowania posiłków różnego rodzaju orzechy, nasiona i oleje roślinne. Ze względu na większą zawartość tłuszczów nasyconych i cholesterolu ograniczamy stosowanie czerwonego mięsa. Pojawia się ono w naszych planach dietetycznych wyłącznie raz w tygodniu.

UREGULUJ TRAWIENIE

Właściwe funkcjonowanie układu pokarmowego jest kluczem do zdrowia. Stosując dietę Akuku! możesz pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości spowodowanych nieodpowiednim odżywianiem takich jak: zgaga, wzdęcia, bóle brzucha. Nasze posiłki bazują na produktach, które są źródłem błonnika pokarmowego odpowiedzialnego za regulowanie procesów trawiennych i usuwanie szkodliwych związków z organizmu.

JASNY UMYSŁ

Korzystając z diety Akuku! masz gwarancję, że zapewniasz organizmowi szeroką gamę najważniejszych składników odżywczych, niezbędnych do optymalnego funkcjonowania układu nerwowego. Nasze posiłki są bogate w produkty, zawierające witaminy z grupy B, kwas foliowy, magnez, cynk, selen, kwasy omega-3 i aminokwasy – tryptofan i fenyloalaninę. Związki te regulują pracę centralnego układu nerwowego – odpowiadają za nasze samopoczucie, uspokajają, poprawiają koncentrację, zmniejszają napięcie nerwowe, zapobiegają bolesnym skurczom mięśni.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Korzystając z cateringu dietetycznego w Warszawie Akuku! zaoszczędzisz mnóstwo czasu, który do tej pory poświęcałeś na robienie zakupów, planowanie posiłków, liczenie kalorii i gotowanie. Nie będziesz też wydawał pieniędzy na paliwo, wykorzystywane na podróż do sklepu oraz na zakup  przekąsek i jedzenia, które od tej pory nie będą Ci już potrzebne.

KOMFORT

Nie chodzi tylko o wygodę, związaną z dostawami posiłków bezpośrednio do domu czy biura, ale przede wszystkim o komfort psychiczny i pewność, że spożywasz odpowiednio zbilansowane, zdrowe dania, które dostarczają właściwe ilości składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu.